Меню
Остання редакція: 02 лютого 2016

Слухачі підготовчого відділення пройшли тестування на визначення професійного профілю

Слухачі підготовчого відділення Уманського національного університету садівництва на початку навчального року мали унікальну можливість пройти профорієнтаційне комп’ютерне тестування з визначення професійного профілю. Дане профтестування є ключовим елементом навчального процесу, адже вибір предметів для складання зовнішнього незалежного оцінювання залежить від вибору спеціальності, за якою майбутній абітурієнт бажає навчатись у майбутньому та працювати.


      Тестування проводиться на ліцензованій Міністерством освіти України комп’ютерній програмі «Профорієнтатор-UA». Вона дозволяє абітурієнтам виявити їх інтереси, здібності і особистісні характеристики, а також співставити результати тестування із базою даних програми, яка включає 105 найбільш поширених професій на ринку праці України.


      Результатами тестування всі слухачі підготовчого відділення залишились задоволені. Залишається у найближчому майбутньому визначитись із предметами підготовки до ЗНО-2016 та, використовуючи знання висококваліфікованих фахівців університету, скласти ЗНО і отримати сертифікати із найкращими результатами.


Світлана Тимчук,

координатор Центру професійного розвитку

 та консультування УНУС