Меню
Остання редакція: 23 грудня 2015

HR-MANAGEMENT

Важливим питанням для випускників вищих навчальних закладів є успішне працевлаштування. Оформлення резюме, проходження співбесіди, зустріч з роботодавцем та інші кроки, які проходять студенти-випускники часом є причиною страху та невпевненості у своїх силах.Саме тому на факультеті менеджменту Уманського НУС розпочато цикл тренінгів «HR-management – прості правила успішного працевлаштування».

На семінарі розглядаються основні проблеми, з яким стикаються студенти в процесі працевлаштування: вимоги, основі правила та помилки при заповнені резюме; особливості проходження  співбесіди та робота з HR-менеджером компанії-роботодавця; основні критерії вибору посади та компанії та інше.

Останні новини

Як визначитись у виборі майбутнього фаху: питання та відповіді фахівцівЧитати повністю

Як визначитись у виборі майбутнього фаху: питання та відповіді фахівців

Проходження профорієнтаційного тестування на комп’ютерному комплексі "Профорієнтатор-UA" допомагає школярам та їх батькам вчасно зорієнтуватись у виборі спеціальності для майбутнього навчання. Відповіді фахівців.

Читати повністю

Профільне навчання у школах - це ваш успіх у майбутньомуЧитати повністю

Профільне навчання у школах - це ваш успіх у майбутньому

Проходження профорієнтаційного тестування на комп’ютерному комплексі "Профорієнтатор-UA" допомагає школярам та їх батькам вчасно зорієнтуватись у виборі спеціальності для майбутнього навчання.

Читати повністю

Слухачі підготовчого відділення пройшли тестування на визначення професійного профілюЧитати повністю

Слухачі підготовчого відділення пройшли тестування на визначення професійного профілю

Профтестування є ключовим елементом навчального процесу, адже вибір предметів для складання зовнішнього незалежного оцінювання залежить від вибору спеціальності та професії за якою майбутній абітурієнт бажає навчатись у майбутньому та працювати.

Читати повністю

Всі новини